info@eticaretfan.com | 0850 885 19 77

E-Ticaret Genel Özellikleri

Sanal Mağazanızda Olması Gereken Tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak site içi tüm evrelerde gerekli olan modülleri kullanıyoruz.
0850 885 19 77 no’lu telefon üzerinden bize ulaşınız.

Tüm Bankaları Sanal Pos

Sanal Mağaza alışverişlerinde sanal pos kullanıcısı hızla artmaktadır. Ülkemizde kredi kartına taksit avantajlarından kullanıcıları yararlandırmak için hızla yayılmaya devam etmektedir. Sanal Pos başvurunuzu yaptıktan sonra size bankanın verdiği bize ileterek gerekli pos bağlantılar tarafımızca yapılmaktadır.

1

2

iPara Sanal Pos

ipara kredi kartı tahsilatı için sanal mağaza sahiplerine çok iyi avantajlar sağlamaktadır. Özellikle küçük ve orta ölçekli firmalar için çok büyük bir velinimettir. Güvenli ve kolay ödeme alabilir ve taksit imkanı sunabilirsiniz. Ortak ödeme sayfasına yönlendirerek ödeme alabilir, istersenizde direk web siteniz üzerinden ödeme alabilirsiniz.

iyzico Sanal Pos

iyzico Sanal Pos kullanmak isteyen kullanıcılar web sitelerine tüm ürün girişleri bitirdikten sonra firmanın web sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru işlemi bitip onaylandıktan sonra gerekli sanal pos kurulumu isterseniz tarafımızca yapılır.iyzico diğer firmalardan ayıran en büyük özellik yıllık ücret almamasıdır. Bir den fazla karta taksit imkanı sunabilirsiniz.

1

1

Kapıda Nakit / Kapıda Kredi Kartı ile ödeme

Kapıda ödeme metodlarından yararlanma, kargo firmanızdan (Aras, MNG, Sürat, Yurt içi) yapacağız sözleşme ile işlemler başlar. Kapıda
tahsilat bedeli sizin anlaşmanıza göre belirlenir.Kapıda nakit ve Kapıda Kredi Kartı ödeme internet üzerinden yapılan alışverişlerde tüketiciye güven ve ödeme kolaylığı sağlamaktadır

Havale | EFT Ödeme Modülü

Havale / Eft ödeme modülü tüm e-ticaret sitelerinde her zaman kullanılmaktadır.
Havale ödeme modülünü tercih eden müşterilerine %10 indirim gibi havale indirim modülü e-ticaret yazılımımız da kullanmaktayız.

1

1

PayPal ile Ödeme Alma

Paypal Dünya’da en çok tercih edilen en güvenli ödeme yöntemidir. Sanal Mağaza sahipleri paypal.com ticari hesap açtıkları mail adresini hazırlamış
olduğumuz paypal ödeme modülüne eklemeleri yeterli olacaktır.Sanal mağazanız da sipariş geçildiğinde müşteriniz paypal ortak ödeme sayfasına yönlenip siparişini tamamlayacaktır.

Havale | EFT Ödeme Modülü

Havale / Eft ödeme modülü tüm e-ticaret sitelerinde her zaman kullanılmaktadır.
Havale ödeme modülünü tercih eden müşterilerine %10 indirim gibi havale indirim modülü e-ticaret yazılımımız da kullanmaktayız.

1

1

XML Tedarikçi Entegrasyonu

Xml entegrasyonu sağlayabilmek için kullanıcı tedarikçi ile anlaşma yapıp, tedarikçinin vermiş olduğu xml linkini bize iletmesi gerekmektedir. Entegrasyon tarafımızca sağlanacaktır.
Stoklarınız, fiyatlarınız, resimlerimleriniz, markalarınız, detaylı tüm ürün bilgilerinizi istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

N11 XML Entegrasyon

n11.com popüler ürün satış sitesi olup bir çok mağaza sahibi ürünleriniz burada satmaktadır. Siz sanal mazağa sahibi iseniz ürünlerinizi n11 kategorileriyle, sizin kategorinizi eşleştirip ürünlerinizi topluca aktarabilirsiniz.Milyonlarca insanın ziyaret ettiği ve alışveriş yaptığı geniş protföyde siz de yerinizi alınız.

1

1

Hepsiburada.com XML Entegrasyon

Hepsiburada.com için hazırlamış olduğumuz xml çıktı modülü ile ürünlerinizi hepsi burada paneline aktararak hızlıca satışa başlayabilirsiniz Mağaza aktarım kısmında eğer zorluk çekiyorsanız, gerekli işlem tarafımızca da yapılmaktadır.

Sanal Pazar Entegrasyon

Sanalpazar.com b2b alt yapısı ile çalışan E-ticaret sitesine kendi sanal mağazanızdaki tüm ürünleri aktaracağınız xml çıktı hazırladık. Modül kullanımı gayet kolay. Size düşen sadece sanalpazar mağaza paneline xml linkinizi tanıtmak kalıyor.

1

1

Sosyal Medya

Sosyal Medya kullanıcı her geçen gün milyonlarca kitleyi bünyesine toplamaktadır. Milyonlarca kişiden oluşan bu kitleye ürünlerinizi paylaşmaya ne dersiniz? Facebook, twitter, pinter, google+ sitelerinde ürün ayrıntı kısmından paylaşım yaparak sosyal medya da isminizi hızla duyurabilirsiniz.

Facebook Mağaza

Facebook gibi Dünya’nın en büyük sosyal medya platformunda ürünlerinizi sergileyerek Satışa Sunabilirsiniz. Ürünlerinizi aktardığınız facebook sayfasında kullanıcılar siparişlerini geçebilirler.

1

1

Google Merchant Center

Google Merchant Center, adwords ile bağlantılı çalışmaktadır. Ürünler servise aktarılır ve servis onay sürecinden sonra onaylanan ürünleriniz adwords hesabınıza aktarılarak oluşturacağınız reklam politikasına göre hareketlenir. Ürünleriniz google aranmalarında ürün bazlı reklam olarak listelenir.

Bilio

Bilio fiyat karşılaştırma siteleri arasında en liderlerinden olup xml feed ile firmaya ileteceğiniz xml linkiniz ürünlerinizin listelenmesi için yeterli olacaktır. Fiyat karşılaştırma siteleri bilinçli kullanıcıların yer aldığı e-ticaret sitesidir. Fiyatlarınız rakiplerinize göre iddalı ise kesinlikle denemeniz gerekir.

1

E-Posta Aboneliği

E-Posta Abonelik modülü, web sitenizdeki obeneleri bir araya toplayarak onlara belli aralıklarda kendinizi hatırlatabilirsiniz. Markanızın akılda kalıcılığını artırır ve kampanyalarını iletebilirsiniz. Bunları yapmak için mailing programına ihtiyaç duymazsınız.

E-Ptt Avm

E-Ticaret sitenizde satışlarınız düşük olduğunu histteğinizde üzülmeyin. Milyonlarca insanın ziyaret ettiği platformlarda sizde yerinizi alın. Mağaza açarak ürünlerinizi listeledikten sonra size düşen sadece satışlarınızı takip etmek olacaktır.

Adwords Yeniden Pazarlama

Google Merchant servis ile ürünlerinizi listeleyerek merchant reklamlarına hazırlanmış olursunuz. Yeniden pazarlama reklamı kullanarak, e-ticaret sitenizi gezen müşteriler farklı platformlarda markanızı, gezdiği ürünü tekrar görür. Böylece ürünlerinizi yeniden pazarlamış olursunuz.

Belirli Tutarın üstü ücretsiz Kargo

Belirli tutar üzerinde alışveriş yapan kullanıcılara Kargo ücretsiz modülü. Atıyorum 100 tl sipariş verenler kargo ücreti ödemeecekler mantığını düşünebilirsiniz. Bunu yaparken sabit kargo fiyatınız geçerli olacaktır. Asgari sipariş belirleyebilirsiniz.

Sepet Çağrısı

Web sitenizden yanlış sipariş geçip ürün almayan kullanıcıyı tekrar sitenizi ziyaret etmesi ve alışveriş yapmasını kim istemez ki? Sipariş geçtiğinde mail adresi, telefon iletişim bilgilerindne yararlanarak müşterilerinize kampanyalar, indirimler uygulayabilirsiniz.

B2B Ortaklık Programı

Bayi ağınızı oluşturmak için geliştirilmiş sistemdir. Birden fazla bayi gurubu oluşturabilir, oluşturduğunuz bayilere yüzde olarak indirimler uygulayabilirsiniz.

Çoklu Parabirimi ve Çoklu Dil Desteği

Merkez Bankası Kurları ile eklediğiniz ürünler farklı para birimi ile tanımlayabilirsiniz. Çoklu dil desteği ile ürünlerinize, markalarınıza, kategorilerinize, özel kullandığınız html modüllerinize çoklu dil ekleyerek, yabancı ülkelerde arama motorlarında web sitenizi listeleyerek doğrudan satış elde edebilirsiniz.

E-Ticaret Seo

Sürekli Dünya üzerinde kullanılan temel arama motorlarında kullanılan algoritmalarını takip etmekteyiz. Takiplerimizin sonucunda Türkiye’de en çok google kullanılmaktadır. Google arama motoru kaliteli sitelerini benimsemektedir. Bizde sizlere en kaliteli site içi optimizeyi sunan seo modülünü kurup tarafımızca tüm ayarlarını yapmaktayız.

Google Rich Snippets

Google arama motorunu kullanarak organik aranmalar da daha kaliteli listelenmenin yolu Google Rich Snippets uygulamasındna geçmektedir. E-Ticaret mağaza sahiplerinin neredeyse hiçbirinin bilmedi uygulamadır. Gerekli ayarlamalar tarafımızca yapılmıştır. Size düşen ürünlerinize kaliteli içerik girmek olacaktır.

Mobil ve Tablet Uyumlu Arama Sonuçları

Mobil ve Tablet aranmalarında Mobil ve Tablet Uyumlu siteler daha ön planda listelenmektedir. Web siteniz kesinlikle Mobil ve Tablet Uyumlu olmalıdır. Responsive özellik küçüğünden büyüğüne tüm cihazlarda uyumlu olmalıdır.

Aranmalarda Resimlerin Ön Planda Olması

Ürün resimleriniz Google arama motorlarunda daha çabuk listelenmesini kolaylaştıracak bir kaç yöntem! Kategori, ürün, marka girişleri yaptığınız da tanımlayacağınız resimler için resim başlığı, resim açıklaması, resim anahtar kelimelerini girmeniz yeterli olacaktır.

Blog size nasıl avantaj sağlar?

E-ticaret sitesinde blog ürünleriniz, markalarınızla ilgili bilgileri paylaşarak arama motorlarına sanal mağazanızı sevdirirsiniz. web sitesinde kod oranına göre içerik ne kadar çok olur ise, web sitenizin değeri de o kadar artar. Daha değerli olmak için sürekli içerik paylaşınız.

Çoklu Dil Desteği

Birden fazla dil ekleyerek arama motorlarında organik daha fazla ziyaretçiye sahip olabilirsiniz. Dünya genelinde ingilizce kullanılmakta olup, ürünleriniz için ingilizce içerikleriniz otomotik olarak aranmalarda ingilizce açıklamalı bir şekilde listelenir.

Detaylı SEO

Tüm sayfalarda aynı seo mantığını kullanmak arama motorları tarafından spam sayılmaktadır. En önemli site içi seo ayarları sistemde tanımlı gelir. Sizler özgün başlık, özgün içerik, özgün açıklama, özgün resiler ile bunun bir kat daha önüne geçmiş olursunuz.