info@eticaretfan.com | 0850 885 19 77

İç Giyim

Cimrikadin.com , İç Giyim Satış Sitesi

İç giyim kadın ya da erkek fark etmeksizin çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Dış giyim alışverişinden çok daha hassas bir durumdur çünkü bunlar teninize ve hassas bölgelerinize direk temas eden ürünlerdir.

İç çamaşırı markaları oldukça fazla modelin ve tasarımın üretilmesini sağlayan bir çok farklı markayı kapsıyor. İç çamaşırı ve gece giyimi konusunda uzmanlaşan markalardan alışveriş yapmak, farklı birçok giyim alanında üretim yapan mağazalara göre size daha güvenilir ürünlere ulaşma imkanı tanıyor. Bu markaların başında Penti geliyor. Penti’de hem gündelik giyim için hem de özel geceler için üretilmiş iç çamaşırları bulabilirsiniz. Buradaki beden seçeneklerinin çokluğu da sizi etkileyecektir. Orkide de bir başka iç çamaşırı markasının adı. Kullanıcılar Orkide ürünleri arasında en çok sutyenleri beğendiklerini söylüyor. Kalıp ve kumaşlarının kalitesiyle öne çıkan bu sutyenler giderek daha fazla kadına ulaşıyor. Koray ise her tür gece ürününü satan, sabahlık ve pijamalarının yanı sıra bikinileri ile de ön plana çıkan bir marka. Koray markasının iç çamaşırları da bu diğer ürünleri kadar çok ve çeşitli. Renk ve tasarım seçeneklerinin bolluğu ile de göz dolduruyor. Bir diğer ünlü iç çamaşırı zinciri ise Kompedan mağazaları. Kompedan da yine bir çok ürünü bir arada bulabileceğiniz bir yer.. Dış giyim alışverişinden çok daha hassas bir durumdur çünkü bunlar teninize ve hassas bölgelerinize direk temas eden ürünlerdir. Hem de kıyafetlerinizin altından belli olduğu için iç çamaşırlarınızın dış giyiminizle de uyumlu olmaları gerekir. İç giyim denince akla yalnızca sutyen ve külotlar gelmemelidir. Örneğin korseler de iç giyim ürünü sayılır ve bir çok kadın tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu korseler hem vücudun kusurlarını toplar hem de kıyafetlerin altından pürüzsüz bir ince görünüm yaratılmasına yardımcı olur. Hatta elbiselerin altına giymek için korseli külotlarla bitişik uzun çoraplar da üretilmekte ve kadınlar tarafından çok tercih edilmektedir. Erkek iç giyimi ise boxer külotların yanı sıra atletleri de kapsar.

Bir fetiş giysisi olarak hayatımıza giren sonrasında ise her geçen gün yayılarak neredeyse her kadının gardolabında yer alan vücut çorapları fantazi gecelerinin vazgeçilmezi halini aldı.

Kadınlar giyim kuşam konusunda en ufak ayrıntıya bile büyük bir titizlikle yaklaşırlar ve bu konularda her türlü gelişmeyi yakından takip ederler. Giyim kuşam denilince aklınıza hemen dış giyim seçenekleri geliyor olabilir fakat iç giyim kadınların hayatında çok daha büyük bir yere sahiptir. Çünkü giyinmek içerden başlar ve hanımlar iç çamaşırı seçeneklerini bile en uyumlu şekilde halletmeyi amaç edinmişlerdir. Hatta renkleri kullanırken ilk önce iç çamaşırları ile uyumlu olmasına dikkat ederler ki, dışarıdan bakıldığı zaman herhangi şekilde saçma bir görüntü oluşmasın. İç çamaşırı seçimi bir kadının tüm kıyafetini daha uyumlu gösterebildiği gibi, çok da komik bir hale getirebilir. Örneğin yanlış sutyen veya külot seçimi kıyafeti çekilmez bir hale getirebilmektedir.

BENZER KONULAR