info@eticaretfan.com | 0850 885 19 77

Web alanında yıllardır bir çok projelerde yer aldık. 2000 den fazla projeye 2007 yılından bu günlere imza attık. Moscova türk firmalarına kurumsal ve e-ticaret projelerinde bulunduk. Kuyumcular için fiyat hesaplama sistemleri hazırladık. Diş hekimler odaları, kuyumcular odaları için web tabanlı projeler sunduk. Kaymakamlıklar, il ve ilçe Belediyelerine bir çok web siteleri hazırladık. Global dengeleri izleyerek e-ticaret sektörünün hızla büyümesi ile talepler üzerine e-ticaret alanında bu gün bir yıl içerisinde 500’den fazla e-ticaret sitelerine modül, paket uygulamaları geliştirdik. Hazır, açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımlarına sanal pos, xml entegrasyonu, tema, yabancı modülleri Türkiye standartlarına göre uyarladık. Yaptığımız hizmetleri ve kullanıcıların talepleri üzerine hazır paketler oluşturduk. Her geçen zaman yeni modüller ve arayüzler geliştirmeye devam etmekteyiz.

Amacımız web alanında yerini almamış işletmelere sanal mağaza açmalarını kolaylaştırmak. Onları sıkmayacak yıllık hizmet bedelini en asgariye indirmek. Kolay anlaşılır panel yönetimini sağlamak, sektörlerine göre uygulanacak modülleri geliştirmektir.

Diğer e-ticaret yazılımlarından farkımız arama motorlarına en uyumlu sistemi hazırlamamızdır. Projelerimizi geliştirmeye devam ediyor. Sık sık yeni versiyonlar geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz bu yazılımları kullanıcılarımıza otomatik bildirip onları kullanmalarına davet ediyoruz.

Yaptığımız işlere referanslar menüsünden yararlanarak çalışmalarımızı detaylı biçimde inceleyebilirsiniz. Paket kolaylığı ve fiyat avantajlarından, sanal mağaza kullanıcılarına ek olarak özel tema tasarım hizmeti vererek, sektörü icabı kullanacağı modüllerle birlikte geliştirmeler de hazırlıyoruz. Müşterilerimizi memnun etme adına isteklerini dikkate alarak onlara faydası olmayacak, gereksiz masraf olarak kabul ettiğimiz işlemleri söylemekteyiz.