info@eticaretfan.com | 0850 885 19 77

E-Ticaret sayfası açıp, para kazananlar fırsatını bilip zengin oldular.

İşletmeciler para kazanamıyorum, oturuyoruz diye sakın üzülmeyin. Bulunduğunuz il veya ilçedeki nüfus oranına göre ancak iş yapabiliyorsunuz. Web sitenizden milyonlarca kişiye ulaşabilmeniz çok daha kolay. İlgi odağı olan platformlarda web sitenizin reklamını yaparak çok fazla ziyaretçi sitenize çekebilir ve çok daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Size tavsiyemiz gelin www.eticaretfan.com ile tanışın. Sizlere bütçenize, işinize göre E-Ticaret paket çözümleri sunuyoruz. Yıllık ödeme almıyoruz. Kullanacağınız host ve domain tamamen size ait. Siz sadece onlara yıllık ücret ödüyorsunuz. Domain nedir? – Hosting nedir ? sorularının cevabını gelin bizi arayın size daha detaylı cevap verelim. 0850 885 19 77 numaradan bize ulaşabilirsiniz. Kurulum, birbirindne şık arayüzler, ücretsiz teknik destek, reklam danışmanlğı, arama motoru optimizasyonu gibi birçok çözümler sunuyoruz. Kişiye özel tasarımlar hazırlayarak sizleri rakiplerinizden farksız kılıyor ve gerekli tüm sıkıştırma optimizelerini son teknolojiyi kullanarak hazırlıyoruz. Siz yerinizde otururken hiç durmadan ziyaretçiler sitenizde dolacak ve sipariş vermeleri kolaylaşacaktır.

İnternetten para kazanmayı kolaylaştırıyoruz. Yeni işletmecilerin en büyük problemi sanal pos almakta zorlanmaları. Bizler iyzico, payu, paytr, ipara gibi firmaların sanal pos modüllerini kuruyoruz ve sizlere çok daha kısa sürede müşterilerinizin kredi kartıyla alışveriş yapmalarını kolaylaştırıyoruz. Müşterileriniz ödeme metodlarında kredi kartı alışverişlerde meblalar ne kadar düşük olursa olsun taksit imkanı satıcılar tarafından sunulması, müşteri açısından cazip hale gelmiştir. 100 TL’ye satılan ürünün 10 Taksit’e bölünmesi web sitenizin ziyaretçisini sitenizde uzun süre durmasını, alışveriş yapmasını, her ay ödeyerek sizi hatırlamasını ve markanızı akılda kalıcılığını artırmıştır. Taksit avantajı işte bir çok açıdan size avantaj sağlayacaktır. En önemli etkeni peşin fiyatına taksit sunmaktır ki bunu sanal pos anlaşması yapacağınız firma ve ya banka ile sağlayarak, komisyonları müşteriye yansıtmamamız çok daha avantajlı olacaktır.

E-Ticaret Seo, sanal mağaza sahiplerinin reklama fazla harcamadan kısa süre içerisinde anahtar kelimelerden müşterilerini çekerek, doğrudan satış yapmalarını hedefleyen, tüm e-ticaret sahiplerinin hayalinde olan, fakat çalışması emek ve bilgi birikiminin uzun vadede çalışarak elde edilen sonuçlardır. Doğal yöntemlerle yapılması süreci uzatarak çalışmaların kalıcı, ileriye yönelik anahtar kelimelerde yavaş yavaş ilerlemesine avantaj sağlayacaktır. Web sitenize kullanacağınız grafik çalışmalarınızın özgünlüğü, ürünlerinize yazacağınız açıklamalar, site açıklaması, anahtar kelimeleriniz bunlar siz taraflı yapılması gereken seo kavramının günümüzde %50 sini içeren site içi seo çalışmasıdır. Bu çalışmada en büyük yük aslında sizdedir. Aylık seo paketlerimizle bu çalışmanın eğitimini biz taraflı ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

BENZER KONULAR